Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Rycerka Górna – oferty sprzedaży i najmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

1 600 000 zł1 500 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Sprzedam Tartak czynny z maszynami Firma - została założona w 1979 roku i od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku drzewnym. Specjalizuje się w przecieraniu surowca.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Stylowy budynek pod pensjonat lub agroturystykę w Rycerce Górnej. Budynek konstrukcji drewnianej po remoncie, trzy kondygnacje (parter, piętro i poddasze), 12 pokoi, ocieplony wewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

890 000 zł460 m² 1 934,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pensjonatu położonego w Rycerce Górnej u podnóża Bendoszki , w miejscu gdzie panuje cisza a góry i lasy są na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Partecznik

Wisła(Rycerka Górna + 24 km)

1 680 000 zł690 m² 2 434,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwie położony obiekt. Wisła do sprzedaży pensjonat o powierzchni całkowitej około 700m2, położony na działce o powierzchni około 26arów. Usytuowany w malowniczych Beskidach,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wisła

Wisła(Rycerka Górna + 24 km)

3 800 000 zł1 360 m² 2 794,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:7 602 m²

Bez prowizji od kupującego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonującego pensjonatu zlokalizowanego w Wiśle. Teren nieruchomości zabudowany jest następującymi budynkami: 1) główny.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Rycerka Górna + 41 km)

2 550 zł85 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta rampa rozładowcza - do wysokości 75CM. Proponuję do wynajęcia halę o powierzchni 85m 2 położoną w kompleksie magazynowo-usługowym. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bielsko-Biała

Dolne Przedmieście,Bielsko-Biała(Rycerka Górna + 41 km)

3 000 000 zł1 300 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 469 m²

Prowizja 0% Hala przy projektowanej ul. Nowopiekarskiej ( obecnie ul. Trakcyjna) w Bielsku-Białej. Na terenie o powierzchni 3469m 2 , zlokalizowana jest jednokondygnacyjna hala z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rycerka Dolna

Rycerka Dolna(Rycerka Górna + 4 km)

450 000 zł204,85 m² 2 196,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 232 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalno-usługowym oraz gospodarczym w miejscowości Rycerka Dolna numer 208 w gminie Rajcza. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Zwardoń

Zwardoń(Rycerka Górna + 7 km)

1 390 000 zł561 m² 2 477,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośrodka wypoczynkowego "gronostaj ". "Gronostaj " to z powodzeniem działające miejsce do całorocznego wypoczynku i rekreacji , dowodem na to są zajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Andrychów

Andrychów(Rycerka Górna + 50 km)

6 700 000 zł3 700 m² 1 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala w Andrychowie o powierzchni 3700 m2, obiekt usytuowany na działce o pow. 84 ar. Dojazd dla tir, bardzo dobra lokalizacja. Cena 6 700 000 zł. netto. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Bielsko-Biała

Bielsko-Biała(Rycerka Górna + 41 km)

152 222 zł6 342,59 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała suwnice Z udźwigiem 3,0t - 5 sztuk. Rampa rozładowcza hale wysokiego składowania W terenie przemysłowym Proponuję do wynajęcia obiekt o łącznej powierzchni 6342,59m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wisła

Wisła(Rycerka Górna + 24 km)

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Obiekt pensjonatowy w sercu gór Wisła Gotowy biznes, 40 miejsc noclegowych, całoroczna turystyka Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt pensjonatowy o powierzchni ok. 700 m2, usytuowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij